תמונת נושא הקמת רשת אלחוטית

הקמת רשת אלחוטית

רשת אלחוטית - טכנולוגיה המאפשרת למכשירים אלקטרוניים להעביר נתונים באופן אלחוטי באמצעות גלי מיקרו המהווים חלק מספקטרום הקרינה האלקטרומגנטית.

הקמת רשת אלחוטית מתקיימת באמצעות נקודות גישה אחת או יותר בתשתית לרוב, משולבת בנתב האחראי על תקשורת בחלל. התחנות השונות משדרות רק לנקודת הגישה וזאת מנתבת אותם כנדרש.

 
הקמת רשת אלחוטית מיודעת ללקוחות פרטיים ו/או עסקיים קטנים וגדולים המעוניינים לגלוש באינטרנט ללא תלות בחוטים ואמצעים חיצוניים אחרים. 
 
NETMIX, מספקת ללקוחותיה פתרונות תקשורת מהמתקדמים והמובילים בתחום ומאפשרת בחירה בגודל הרשת וטווח הקליטה בהתאמה מושלמת לכמות המשתמשים לה היא מיועדת. 
 
אנו שמים לנו לדגש התאמה מושלמת לצרכי הלקוח וזאת באמצעות פגישת ייעוץ מקדימה בה נבחן את גודל החלל, כמות השוהים בחלל, מבנה ארגוני או מבנה הבית, ציוד קצה נדרש וכדומה.
 
לרשותכם ב NETMIX פתרונות Wi-Fi המשלבים טכנולוגיות שונות עבור צרכים שונים:
  • התקנת נתב אלחוטי (ראוטר) - המכיל רכיב המשדר תדר ויי פיי.
  • התקנת מגבר (מגדיל טווח) Wi-Fi - התקנת מגדילי טווח לאינטרנט במגוון פתרונות.
הקמת רשת אלחוטית - למי מיועד?
 
לרוב, מיועד ללקוחות המעוניינים בכיסוי לכל הבית או העסק, שירות עבור ראוטר שאינו תקין, תקול וכדומה. 
 
הקמת רשת אלחוטית - מהלך העבודה
 
תכנון מקדים על פי גודל שטח הכיסוי, ציוד נדרש לביצוע העבודה, טווח הכיסוי, קירות בטון קיימים אותם יש לעקוף, כמות מגברים נדרשת, מומלץ למקם את הנתב באזור בו אין אנשים העלולים להיחשף לקרינה מהמכשיר.
 
הקמת רשת אלחוטית - משך העבודה
 
משך העבודה משתנה בין לקוח ללקוח בהתאם לגודל המבנה והציוד הנדרש.
 
הקמת רשת אלחוטית - עלויות 
 
העלויות משתנות בין לקוח ללקוח על פי צרכיו, הציוד הנדרש ומורכבות העבודה. 
 
לרשותנו, תעודות הסמכה וניסיון רב ומוכח בתחום. בין לקוחותינו, מיטב החברות הגדולות והמוכרות בארץ כמו כן, ניסיון רב בבתי מגורים/בניינים ועסקים קטנים.
 
בנטמיקס אנו שמים לנו לדגש את שביעות רצון הלקוח מעל לכל ולכן משתמשים בחומרי הגלם המובילים והמתקדמים בתחום כמו כן, התקנת ציוד קצה של החברות המובילות בארץ ובעולם תוך הקפדה על הוראות היצרן והתקן כנדרש בחוק.
 
שירות הלקוחות שלנו והתמיכה הטכנית ישמח לעמוד לרשות לקוחותינו בכל שאלה או תקלה במסגרת שעות הפעילות כמו כן, נשמח לתפעל את התקלות מרחוק ובכך לחסוך לכם זמן יקר ועלויות כספיות.
 
בין אם בחרתם בנו להתקנה, פרישת תשתיות, טיפול בתקלה נשמח לספק לכם הדרכה מקצועית כמו כן, לרשות לקוחותינו שירות תחזוקה שנתית אשר יחסוך באופן משמעותי את הזמנת הטכנאי בעתיד.
 
הקמת רשת אלחוטית? רק ב-NETMIX! לפרטים נוספים, תיאום הגעה ולייעוץ/הצעת מחיר חייגו עכשיו - 053-6814784