תמונת נושא הקמת תשתיות תקשורת

הקמת תשתיות תקשורת

הקמת/התקנת תשתיות תקשורת - היכולת לחבר בין מכשירי הקצה הקיימים בתוך ומחוץ לבתים פרטיים/עסקים (מדפסות, מחשבים, טלפוניה, סמארטפונים ועוד) על פי תכנון מקדים על ידי איש מקצוע מוסמך ומורשה לעבודה מסוג זה, פרישת תשתיות (בצנרת, תקרה, תעלות או מתחת לאדמה) בצורה מיטבית ומקצועית.
 
הקמת/התקנת תשתיות תקשורת - יתרונות 
 • חסכון במשאבים (זמן, כוח אדם, כסף).
 • אפיון צרכים מקדים של הלקוח/החברה. 
 • תכנון תשתיות בהתאם לאפיון הצרכים ופרשיתם.
 • תחזוקה שוטפת באמצעות אותה חברה אשר הקימה את התשתיות. 
הקמת/התקנת תשתיות תקשורת - מה השוני בין לקוחות פרטיים לעסקיים?
 • לקוחות פרטיים - פחות מורכבות בתכנון, פרישה והקמת התשתית על ידי מתקין תשתיות תקשורת מוסמך מה שמשפיע באופן ישיר על העלויות הכספיות (מאחר ואינו צריך להחליף תשתיות קודמות) בהתאם לצרכי הלקוח.
 • לקוחות עסקיים - התכנון שונה ומורכב, מאחר ולרוב מדובר ביותר ממכשיר קצה אחד, צרכים שונים, מצלמות, שרתים, אזעקות (מבוצע על ידי אנשי מחשבים מוסמכים), הקמת ארון תקשורת במידת הצורך וכדומה.
הקמת/התקנת תשתיות תקשורת - באילו מקרים עלינו לבצע עבודה מול חברת תשתיות פרטית ולמה?
 1. רוב החברות המספקות שירות בתחום כמו בזק, יס, הוט, פרטנר, סלקום וכדומה מספקים תשתיות תקשורת מוגבלות כלומר, במסגרת השירות יקבל הלקוח תשתית עד לארון הראשי של הבניין/החברה מכאן ואילך הלקוח תלוי בתשתית הקיימת אותה פרש אותו קבלן אשר הקים את המבנה. כלומר, היה והתשתית הקיימת במבנה אינה תקינה או שמא ישנה יהיה על בעל הנכס להחליפה באמצעות איש מקצוע פרטי בכדי לקבל את השירות של אותן חברות. מכאן אנו למדים שטרם הזמנת שירותים בנכסים חדשים/ישנים יש לבצע ייעוץ מקדים מול חברת תשתיות פרטית על טיב התשתית הקיימת בכדי לקבל את השירותים החיצוניים מהחברות עמם יש לנו התקשרות. 
 2. הרחבת תשתית קיימת - היה ויש נקודת טלוויזיה/טלפוניה אחת בבית וברצוננו לפרוש עוד נקודות בבית/ בעסק.
 3. במצב בו חברות תשתיות התקשורת השונות מסרבות לבצע עבודות מורכבות כגון: הזזת שקע טלוויזיה, שקע טלפון, שקע רשת, התקנת ראוטר וכדומה. 
הקמת/התקנת תשתיות תקשורת - באילו מקרים יש צורך בטכנאי תשתיות תקשורת? 
 • בלאי של הכבילה (כבלים).
 • עבודות מורכבות שאינם במסגרת השירות של חברות תשתיות התקשורת. 
הקמת/התקנת תשתיות תקשורת - משך העבודה?  
 
משך העבודה יקבע בהתאם לצרכי הלקוח, הדרישות, בדיקת התשתית הקיימת והתכנון המקדים. הקמה ותכנון תשתיות התקשורת בעסקים תתבצע לרוב אחרי שעות פעילות המקום וזאת כדי למנוע השבתה של מקום העבודה/העובדים במהלך פעולה זו. בעסק חדש - במידה וריק, אין בעיה לעבוד לאורך כל היום ובתנאי שחלל העבודה פנוי לביצוע העבודה.
 
הקמת/התקנת תשתיות תקשורת - האם יש צורך בחדר/ארון תקשורת?
 
הקמת תשתיות תקשורת תעשה רק על ידי איש מקצוע בעל תעודות הסמכה וניסיון רב בעבודות מסוג זה. חדר/ארון התקשורת ישרת אתכם לאורך שנים רבות ועל כן, יש לתכנן אותו בהתאם מבחינת גודל החדר הדרוש, מערכת החשמל, מערכת מיזוג אוויר, התקנה מסודרת של ארונות ומדפים, תכנון נכון של תשתיות התקשורת תוך התייחסות לאפשרות של הרחבת הפעילות העסקית בעתיד. תכנון מקדים ומקצועי יאפשר פעילות שוטפת של מערכות המחשוב והתקשורת ללא תקלות וללא שיבושים גם בימים של עומס.
 
הקמת/התקנת תשתיות תקשורת - איך לבחור חברת תשתיות תקשורת?
 
בחרו בחברה מקצועית בה צוות עובדים מוסמכים ומנוסים בקבלת החלטות, אל תתפשרו על איכות הציוד ושביעות רצונכם מביצועי רשת התקשורת וציוד הקצה! זכרו שעל התשתיות לעבוד מסביב לשעון וללא תקלות ככול שתשכילו לבצע בדיקות מקדימות מבחינת תכנון וציוד כך ההשקעה שלכם תתברר כמשתלמת לטווח הארוך - בחרו בטובים ביותר, בחרו NETMIX!
 
לרשותנו, תעודות הסמכה וניסיון רב ומוכח בתחום. בין לקוחותינו, מיטב החברות הגדולות והמוכרות בארץ כמו כן, ניסיון רב בבתי מגורים/בניינים ועסקים קטנים.
 
בנטמיקס אנו שמים לנו לדגש את שביעות רצון הלקוח מעל לכל ולכן משתמשים בחומרי הגלם המובילים והמתקדמים בתחום כמו כן, התקנת ציוד קצה של החברות המובילות בארץ ובעולם תוך הקפדה על הוראות היצרן והתקן כנדרש בחוק.
 
שירות הלקוחות שלנו והתמיכה הטכנית ישמח לעמוד לרשות לקוחותינו בכל שאלה או תקלה במסגרת שעות הפעילות כמו כן, נשמח לתפעל את התקלות מרחוק ובכך לחסוך לכם זמן יקר ועלויות כספיות.
 
בין אם בחרתם בנו להתקנה, פרישת תשתיות, טיפול בתקלה נשמח לספק לכם הדרכה מקצועית כמו כן, לרשות לקוחותינו שירות תחזוקה שנתית אשר יחסוך באופן משמעותי את הזמנת הטכנאי בעתיד.
 
הקמת תשתיות תקשורת? רק ב-NETMIX! לפרטים נוספים, תיאום הגעה ולייעוץ/הצעת מחיר חייגו עכשיו - 053-6814784