תמונת נושא התקנת אזעקות

התקנת אזעקות

בעבר, התקנת אזעקות הייתה נפוצה בעיקר בבתי עסק. כיום, התקנת אזעקה הינה מצרך נדרש ואף הכרחי לכל בית. התקנת אזעקות תמנע את מהירות קצב הלב ותשיב לכם את השקט והביטחון לחיים. 

הפגיעה שבחדירה לפרטיות, ביטחון משפחתנו, העסק שלרשותנו ובעיקר השלכות הפריצה למרחב האישי או העסקי שלנו הן קשות מכל, התקנת מערכת אזעקה תקטין את הנזק בעת פריצה ולרוב תמנע את הפריצה עצמה.

התקנת אזעקה אשר מתוכננת היטב באמצעות תוכנית עבודה בהתאם לשטח החלל, אזור הכיסוי והשוהים בבית או בעסק תספק ביטחון למשפחתכם ויקירכם.

התקנת אזעקות - מה תפקידה של מערכת זו?

מערכת אזעקה מיועדת לרוב לצורך התראה על פריצה לבית או לעסק וזאת באמצעות מיגון אלקטרוני מתקדם אך לא רק, התקנת אזעקות תספק למשתמש בה בקרה ושליטה על הנכנסים אל החלל, זמני הכניסה, יציאה והפעולות אש רכל אחד מהם רשאי לבצע על פי הגדרות שתוכנתו מבעוד מועד.

התקנת אזעקות - מהו רכז בקרה?

רכז בקרה או בשמו הנפוץ יותר לוח בקרה משמש כלוח אלקטרוני אליו מתחברים מרכיבי מערכת האזעקה המאפשרים שליטה ובקרה.

לרוב רכז/לוח הבקרה יכול לספק מענה לבין 4 עד 8 אזורים ומתאים לדירות, בתים פרטיים, משרדים, מחסנים ועסקים. רכז/לוח בקרה יותקן במקום נסתר וזאת בכדי למנוע את נטרולו בעת פריצה.

התקנת אזעקות - האם מורכב לתפעל את המערכת? 

ממש לא! תפעול מערכת האזעקה הינה פשוטה וכוללת קוד סודי המוקש בלוח המקשים, בשלט האלחוטי או בחיבור מחשב מרחוק.
לרשותנו, תעודות הסמכה וניסיון רב ומוכח בתחום. בין לקוחותינו, מיטב החברות הגדולות והמוכרות בארץ כמו כן, ניסיון רב בבתי מגורים/בניינים ועסקים קטנים.
 
בנטמיקס אנו שמים לנו לדגש את שביעות רצון הלקוח מעל לכל ולכן משתמשים בחומרי הגלם המובילים והמתקדמים בתחום כמו כן, התקנת ציוד קצה של החברות המובילות בארץ ובעולם תוך הקפדה על הוראות היצרן והתקן כנדרש בחוק.
 
שירות הלקוחות שלנו והתמיכה הטכנית ישמח לעמוד לרשות לקוחותינו בכל שאלה או תקלה במסגרת שעות הפעילות כמו כן, נשמח לתפעל את התקלות מרחוק ובכך לחסוך לכם זמן יקר ועלויות כספיות.
 
בין אם בחרתם בנו להתקנה, פרישת תשתיות, טיפול בתקלה נשמח לספק לכם הדרכה מקצועית כמו כן, לרשות לקוחותינו שירות תחזוקה שנתית אשר יחסוך באופן משמעותי את הזמנת הטכנאי בעתיד.
 
התקנת אזעקות? רק ב-NETMIX! לפרטים נוספים, תיאום הגעה ולייעוץ/הצעת מחיר חייגו עכשיו - 053-6814784