תמונת נושא התקנת אינטרקום

התקנת אינטרקום

לא מעט אנשים נוטים לחשוב כי התקנת אינטרקום מיועדת רק לבנייני מגורים, בעשור האחרון התקנת אינטרקום נפוצה גם בבתים פרטיים, עסקים וחברות שונות. 
 
התקנת אינטרקום תספק עבורכם מענה לתקשורת מתקדמת אפילו בתוך הבית וזאת באמצעות שלוחות אינטרקום בכל חלל הבית או העסק המאפשרות יצירת קשר בכל רגע נתון וחוסכת את הצעקות והתרוצצויות ממקום למקום. 
 
בעסקים, התקנת אינטרקום משמשת כמערכת תקשורת פנים ארגונית ומאפשרת בלחיצת כפתור פשוטה ליצור תקשורת עם כל אחד מחללי העסק וכוללת אף מערכת כריזה.
 
בחירת מערכת אינטרקום איכותית, אמינה והתקנה מקצועית על פי צרכיכם יחסכו לכם זמן ועלויות רבות של תחזוקה שוטפת. 
 
התקנת אינטרקום - האינטרקום התקלקל?! צוות NETMIX  לשרותכם!
 
במידה וישנו צורך בתיקון מערכת האינטרקום שלרשותכם ראשית, פנו אל החנות או הספק ממנו רכשתם את האינטרקום וזאת בכדי לשלול תקלה במוצר עצמו. היה והתקלה אינה קשורה במוצר עצמו או שמא עברה תקופת האחריות שלרשותכם צוות נטמיקס פתרונות תקשורת מתקדמים ישמח להגיע לזהות את התקלה ולתקנה לשביעות רצונכם המיטבית. 
 
התקנת אינטרקום - כיצד בוחרים מערכת אינטרקום?
 
אינטרקום, הינו אמצעי המיגון החשוב ביותר למען אבטחת ביתכם או עסקכם. מערכת האינטרקום משמשת כקו הגנה ראשון שלכם מפני פורצים וזאת באמצעות חציצה בין חלל הבית לרחוב. בחירת מערכת אינטרקום איכותית ותקינה, תמנע ניסיונות השגת גבול ופריצות ותספק ביטחון לשוהים בחלל.
 
בשוק, קיימות מגוון מערכות אינטרקום, הפשוטות יותר, מערכות מתוחכמות המשלבות מצלמה, מערכות מעוצבות, מערכות הכוללות קודן ועוד. צוות נטמיקס פתרונות תקשורת מתקדמים ממליץ ללקוחותיו בחום לבחור במצלמות אבטחה הכוללות מצלמה וקודן. 
 
התקנת אינטרקום - אילו שירותים מספקת NETMIX?
  • התקנת אינטרקום בבתים ועסקים.
  • תיקון אינטרקום בבתים ועסקים.
  • שדרוג אינטרקום בבתים ועסקים.
  • שירות תחזוקה שנתית.
לרשותנו, תעודות הסמכה וניסיון רב ומוכח בתחום. בין לקוחותינו, מיטב החברות הגדולות והמוכרות בארץ כמו כן, ניסיון רב בבתי מגורים/בניינים ועסקים קטנים.
 
בנטמיקס אנו שמים לנו לדגש את שביעות רצון הלקוח מעל לכל ולכן משתמשים בחומרי הגלם המובילים והמתקדמים בתחום כמו כן, התקנת ציוד קצה של החברות המובילות בארץ ובעולם תוך הקפדה על הוראות היצרן והתקן כנדרש בחוק.
 
שירות הלקוחות שלנו והתמיכה הטכנית ישמח לעמוד לרשות לקוחותינו בכל שאלה או תקלה במסגרת שעות הפעילות כמו כן, נשמח לתפעל את התקלות מרחוק ובכך לחסוך לכם זמן יקר ועלויות כספיות.
 
בין אם בחרתם בנו להתקנה, פרישת תשתיות, טיפול בתקלה נשמח לספק לכם הדרכה מקצועית כמו כן, לרשות לקוחותינו שירות תחזוקה שנתית אשר יחסוך באופן משמעותי את הזמנת הטכנאי בעתיד.
 
התקנת אינטרקום? רק ב-NETMIX! לפרטים נוספים, תיאום הגעה ולייעוץ/הצעת מחיר חייגו עכשיו - 053-6814784