תמונת נושא התקנת מצלמות אבטחה

התקנת מצלמות אבטחה

התקנת מצלמות אבטחה תרתיע את הפורצים טרם הפריצה! 
 
התקנת מצלמות אבטחה - היכן ניתן למקם? 
  • בתים פרטיים - חצר, גינה, מרפסות, דלת כניסה, חנייה.
  • עסקים ומשרדים - בכל החלל ובעיקר מול קו קופות ובחלל הכספת.
  • בנייני מגורים - לובי, כניסה למעלית, חניונים ועוד.
התקנת מצלמות אבטחה - האם לבחור במצלמות גלויות או נסתרות?
 
הבחירה מבין השתיים משתנה בהתאם לצרכים שלכם. צוות NETMIX פתרונות תקשורת מתקדמים ידריך אתכם טרם הרכישה כיצד לבחור מצלמת אבטחה ועל מה יש לשים דגש בתאם לבירור צרכים מקדים.
 
התקנת מצלמות אבטחה - חשיבות בחירת המתקין המוסמך
 
כיום, ניתן לרכוש מצלמות אבטחה בסיסיות גם ברשת האינטרנט, החסרונות בהתקנה של מצלמות אבטחה אלה בצורה שאינה מקצועית וחובבנית הם:
  • מיקום המצלמה אינה מתבצעת בצורה אופטימאלית.
  • סוג המצלמה, איכותה ויכולתה לצלם בתנאי תאורה משתנים עשויה להיות לוקה בחסר. 
  • חוסר התאמה של מצלמות הממוקמות בחללים חיצונים לתנאי מזג אוויר קיצוניים וכן עבירה על חוקי הפרטיות המתבצעת בתום לב אך עשויה לסבך את מנהלי התחזוקה של הבניין בתביעות מיותרות.
התקנת מצלמות אבטחה לבתים ועסקים יש לבצע על ידי בעל מקצוע המתמחה בהתאמה של מערכת מצלמות האבטחה לכל צורך, תוך התחשבות בשלל פרמטרים הנוגעים למיקום המצלמה, שמירת על אורך החיים שלה, בחירה נכונה של אחסון הנתונים שנשמרו בה ואף לשמירה על חוקי הפרטיות במקומות ציבוריים בהן היא מותקנת - בחרו בטובים ביותר, בחרו NETMIX!
 
צוות NETMIX יספק עבורכם מענה מקצועי להתקנת מצלמות אבטחה וזאת באמצעות תוכנית מקדימה לפריסת מצלמות האבטחה בהתחשב בחלל, בני הבית, העובדים והמפתחים הקיימים כל זאת בהתאמה מושלמת לתקציבכם ולשביעות רצונכם המרבי.
 
לרשותנו, תעודות הסמכה וניסיון רב ומוכח בתחום. בין לקוחותינו, מיטב החברות הגדולות והמוכרות בארץ כמו כן, ניסיון רב בבתי מגורים/בניינים ועסקים קטנים.
 
בנטמיקס אנו שמים לנו לדגש את שביעות רצון הלקוח מעל לכל ולכן משתמשים בחומרי הגלם המובילים והמתקדמים בתחום כמו כן, התקנת ציוד קצה של החברות המובילות בארץ ובעולם תוך הקפדה על הוראות היצרן והתקן כנדרש בחוק.
 
שירות הלקוחות שלנו והתמיכה הטכנית ישמח לעמוד לרשות לקוחותינו בכל שאלה או תקלה במסגרת שעות הפעילות כמו כן, נשמח לתפעל את התקלות מרחוק ובכך לחסוך לכם זמן יקר ועלויות כספיות.
 
בין אם בחרתם בנו להתקנה, פרישת תשתיות, טיפול בתקלה נשמח לספק לכם הדרכה מקצועית כמו כן, לרשות לקוחותינו שירות תחזוקה שנתית אשר יחסוך באופן משמעותי את הזמנת הטכנאי בעתיד.
 
התקנת מצלמות אבטחה? רק ב-NETMIX! לפרטים נוספים, תיאום הגעה ולייעוץ/הצעת מחיר חייגו עכשיו - 053-6814784