תמונת נושא התקנת מצלמות IP

התקנת מצלמות IP

בעבר, מצלמות אבטחה אנלוגיות היו נפוצות בתחום מצלמות האבטחה, בשנים האחרונות חל שינוי משמעותי וזאת עקב ירידת עלויות של מצלמות IP והשדרוג באיכות התמונה לעומת מצלמות אבטחה אנלוגיות. 
 
התקנת מצלמות IP - יתרונות 
  • חיבור באמצעות כבל רשת המהווה חלק מתשתית התקשורת, דרך רשת האינטרנט מתאפשרת גישה מכל מקום לכל מצלמה במערך האבטחה. 
  • צפייה במספר מצלמות במקביל ושליטה מרחוק על כל מצלמה בנפרד.
התקנת מצלמות IP - תשתית התקשורת
 
תשתית התקשורת בנויה מכבלי רשת הזהים לכבלים של תשתיות תקשורת המחשבים. ישנן מצלמות IP  אלחוטיות אשר אינן מצריכות תשתית תקשורת פיזית (מצלמות מסוג זה אינן מומלצות מאחר והן ידועות  בהפרעות לתקשורת האלחוטית מה שפוגע בתפקודן ומטרתן).
 
התקנת מצלמות IP - האם לבחור במערכת קווית או אלחוטית?
 
המלצת צוות NETMIX היא לבחור במצלמה קווית הידועה כאיכותית הרבה יותר ומותקנת באמצעות פריסת כבלים בחלל לעומת מערכת אלחוטית אשר ניתן להתקינה לרוב באופן עצמאי אך ידועה בתקלות ממכשירים אחרים או כל ציוד אלחוטי הנמצא בסביבתה.
 
התקנת מצלמות IP - כמה מצלמות מומלץ להתקין?
 
כמות המצלמות משתנה בין לקוח ללקוח, בין בית לבית ועסק לעסק וזאת בשל התחשבות בחלל, צרכי המקום והלקוח, כמות התכולה, מיקום התכולה וכדומה. ישנן מערכות התומכות גם בעד 32 מצלמות אבטחה המופעלות בו זמנית אך יש לקחת בחשבון שככול שכמות המצלמות גדולה יותר נבחר המערכת הקלטה טובה וחזקה הרבה יותר (DVR).
 
התקנת מצלמות IP - מצלמות אבטחה אינפרא 
 
מצלמות אבטחה אינפרא מיועדות לחללים בהם תנאי התאורה אינם מיטביים והן מספקות מענה מושלם לצילום בחושך מוחלט.
 
התקנת מצלמות IP - האם יש צורך בהקלטת קול?
 
תלוי במקום ובצרכי הלקוח, לכל מצלמת אבטחה ניתן לחבר מיקרופון ולהקליט את השמע.
 
התקנת מצלמות IP - האם עמידות בפני מים/גשם?
 
כמובן, ישנם אינספור דגמים של מצלמות אבטחה העמידים בפני מים, גשם ואבק.

התקנת מצלמות IP - עלויות

עלויות ההתקנה משתנות מלקוח ללקוח וזאת בהתאם לסוג ההתקנה, כמות המצלמות, שטח הכיסוי, תוספות נדרשות וכדומה.

 
לרשותנו, תעודות הסמכה וניסיון רב ומוכח בתחום. בין לקוחותינו, מיטב החברות הגדולות והמוכרות בארץ כמו כן, ניסיון רב בבתי מגורים/בניינים ועסקים קטנים.
 
בנטמיקס אנו שמים לנו לדגש את שביעות רצון הלקוח מעל לכל ולכן משתמשים בחומרי הגלם המובילים והמתקדמים בתחום כמו כן, התקנת ציוד קצה של החברות המובילות בארץ ובעולם תוך הקפדה על הוראות היצרן והתקן כנדרש בחוק.
 
שירות הלקוחות שלנו והתמיכה הטכנית ישמח לעמוד לרשות לקוחותינו בכל שאלה או תקלה במסגרת שעות הפעילות כמו כן, נשמח לתפעל את התקלות מרחוק ובכך לחסוך לכם זמן יקר ועלויות כספיות.
 
בין אם בחרתם בנו להתקנה, פרישת תשתיות, טיפול בתקלה נשמח לספק לכם הדרכה מקצועית כמו כן, לרשות לקוחותינו שירות תחזוקה שנתית אשר יחסוך באופן משמעותי את הזמנת הטכנאי בעתיד.
 
התקנת מצלמות IP? רק ב-NETMIX! לפרטים נוספים, תיאום הגעה ולייעוץ/הצעת מחיר חייגו עכשיו - 053-6814784