פתרונות תקשורת לעסקים

עבור חברות ועסקים קטנים תקשורת היא כלי חיוני מעל לכל שיעור, באמצעותו מתבצעת תקשורת פנים ארגונית, תקשורת המספקת מענה ללקוחות החברה במחלקות כמו מכירות, שירות לקוחות, תמיכה טכנית, שימור לקוחות כמו כן, שמירת תקשורת רציפה עם ספקים. 
 
פתרונות תקשורת לעסקים מותאמים עוד בשלב התכנון המקדים לצרכי העסק, חלל העסק, כמות העובדים בעסק, כמות ציוד הקצה בהתחשב בעובדה שלרוב עסקים מתפתחים במהלך השנים ועל פתרונות התקשורת לתת מענה מטבי גם אל מול שינויים מתבקשים אלה. 
 
NETMIX  פתרונות תקשורת מתקדמים לעסקים מתמחה במתן מגוון פתרונות תקשורת לעסקים קטנים וגדולים ותתפור עבורכם את חליפת התכנון המקדים בהתאמה מושלמת למידותיכם. 
 
פתרונות תקשורת לעסקים - על מה יש לשים דגש?
  • מקצועיות - בשל העובדה שהתשתית משמשת לא מעט אם לא את כל חלל העבודה יש לשים דגש רב על תכנון מקדים ומקצועי הנעשה באמצעות איש מקצוע בעל ניסיון רב ומוכח בתחום. 
  • אחריות - מענה מהיר ויעיל לכל תקלה קטנה כגדולה בין אם באמצעות שירות תמיכה מרחוק או הגעת טכנאי בפרק זמן המקובל על הצדדים (שיקבע מראש).
  • סקיצה מקדימה - ניתן לקבל סקיצה של פרישת תשתיות התקשורת בעסק על פי תכנון מקדים בתשלום נוסף. 
  • חומרי גלם - שימוש בחומרי גלם איכותיים ומתקדמים לאורך שנים רבות. 
  • הדרכה - תינתן ללא עלות בעת סיום פרישת התשתיות, טלפוניה, אזעקות, אינטרקום, מצלמות.
לרשותנו, תעודות הסמכה וניסיון רב ומוכח בתחום. בין לקוחותינו, מיטב החברות הגדולות והמוכרות בארץ כמו כן, ניסיון רב בבתי מגורים/בניינים ועסקים קטנים.
 
בנטמיקס אנו שמים לנו לדגש את שביעות רצון הלקוח מעל לכל ולכן משתמשים בחומרי הגלם המובילים והמתקדמים בתחום כמו כן, התקנת ציוד קצה של החברות המובילות בארץ ובעולם תוך הקפדה על הוראות היצרן והתקן כנדרש בחוק.
 
שירות הלקוחות שלנו והתמיכה הטכנית ישמח לעמוד לרשות לקוחותינו בכל שאלה או תקלה במסגרת שעות הפעילות כמו כן, נשמח לתפעל את התקלות מרחוק ובכך לחסוך לכם זמן יקר ועלויות כספיות.
 
בין אם בחרתם בנו להתקנה, פרישת תשתיות, טיפול בתקלה נשמח לספק לכם הדרכה מקצועית כמו כן, לרשות לקוחותינו שירות תחזוקה שנתית אשר יחסוך באופן משמעותי את הזמנת הטכנאי בעתיד.
 
פתרונות תקשורת לעסקים? רק ב-NETMIX! לפרטים נוספים, תיאום הגעה ולייעוץ/הצעת מחיר חייגו עכשיו - 053-6814784
 
תמונת נושא פתרונות תקשורת לעסקים