תמונת נושא קבלן תשתיות תקשורת

קבלן תשתיות תקשורת

חווים תקלות חוזרות ונשנות בתקשורת בבית/בעסק?! בשעה טובה ומוצלחת התרחבתם ואתם זקוקים להתקנת נקודות תקשורת חדשות?! הבנתם את חשיבות הצורך בהתקנת ארון תקשורת בעסק או בביתכם?! הגעתם למקום הנכון!
 
קבלן תשתיות תקשורת - מה תפקידו?
 
תפקידו של קבלן תשתיות תקשורת הוא לספק מענה לארגונים, חברות ובעלי בתים פרטיים מבחינת צורך, תכנון מקדים, ציוד קצה מקצועי ומתקדם, שימוש בחומרי גלם אמינים ובעלי אורח חיים מרבי, פרישת התשתיות על פי תוכנית העבודה, בדיקת תקינותן של תשתיות התקשורת וציוד הקצה שהותקן, שירותי תחזוקה שוטפים, זמינות ואחריות.
 
קבלן תשתיות תקשורת - מה עלינו לוודא?
 
רגע לפני שאתם בוחרים בקבלן תשתיות תקשורת לבצע עבודה בביתכם או בעסק רצוי ואף הכרחי לבצע בדיקה מקדימה של התשתיות הקיימות (במידה ויש) וציוד הקצה הקיים או הרצוי.
  • וודאו כי קבלן תשתיות התקשורת הינו מוסמך ובעל ניסיון מוכח בעבודות ופרויקטים מסוג זה.
  • בחרו בקבלן תשתיות תקשורת אשר מספק שירותי תחזוקה שוטפים, הרי מי כמוהו מכיר את התשתית ויוכל לספק מענה מהיר ויעיל לאבחון וטיפול בתקלות?!
  • קבלן תשתיות תקשורת שלרשותו צוות טכנאים ואנשי שירות זמינים באזור מגוריכם/חברתכם.
  • רצוי להבהיר ולברר מראש מול הקבלן מה נכלל במסגרת האחריות ולכמה זמן מגיעה לכם כמו כן, במידה ומדובר בבלאי או בנזק שלא במסגרת האחריות מה העלויות הכספיות שתדרשו לשלם?
קבלן תשתיות תקשורת - משך העבודה?
 
משך העבודה משתנה מלקוח ללקוח ועל כן יש לבצע בדיקה, אבחון ותכנון מקדים בו יוכל לספק לכם הקבלן את משך העבודה הנדרש להתקנת/הקמת תשתיות התקשורת. 
 
קבלן תשתיות תקשורת - באילו תשתיות תקשורת מתמחה NETMIX?
  • תשתיות תקשורת מחשבים - תשתיות אינטרנט, ציוד קצה ותקשורת נתונים.
  • טלפוניה ומרכזיות - זיהוי קווים, הפעלת שלוחות, פתרון ואבחון תקלות.
  • מערכות מיגון - התקנה וטיפול בסוגי מערכות אזעקה ומיגון שונים על פי הוראות היצרן והתקן הנדרש, אבחון וטיפול בתקלות.
  • מצלמות אבטחה - הכרת המערכות על פי היצרנים השונים, הגדרת מצלמות אנלוגיות ומצלמות דיגיטליות  IP.
  • אינטרקום - הכרת המערכת הקיימת/החדשה, התקנה, הגדרת המערכת על פי הוראות היצרן והתקן הנדרש, בדיקת תקינות המערכת, אבחון וטיפול בתקלות.
לרשותנו, תעודות הסמכה וניסיון רב ומוכח בתחום. בין לקוחותינו, מיטב החברות הגדולות והמוכרות בארץ כמו כן, ניסיון רב בבתי מגורים/בניינים ועסקים קטנים.
 
בנטמיקס אנו שמים לנו לדגש את שביעות רצון הלקוח מעל לכל ולכן משתמשים בחומרי הגלם המובילים והמתקדמים בתחום כמו כן, התקנת ציוד קצה של החברות המובילות בארץ ובעולם תוך הקפדה על הוראות היצרן והתקן כנדרש בחוק.
 
שירות הלקוחות שלנו והתמיכה הטכנית ישמח לעמוד לרשות לקוחותינו בכל שאלה או תקלה במסגרת שעות הפעילות כמו כן, נשמח לתפעל את התקלות מרחוק ובכך לחסוך לכם זמן יקר ועלויות כספיות.
 
בין אם בחרתם בנו להתקנה, פרישת תשתיות, טיפול בתקלה נשמח לספק לכם הדרכה מקצועית כמו כן, לרשות לקוחותינו שירות תחזוקה שנתית אשר יחסוך באופן משמעותי את הזמנת הטכנאי בעתיד.
 
קבלן תשתיות תקשורת? רק ב-NETMIX! לפרטים נוספים, תיאום הגעה ולייעוץ/הצעת מחיר חייגו עכשיו - 053-6814784